Самозвіти 2015 - 2016 н.р.

Творчий звіт учителя української мови та літератури 
Кондратюк Т.В.

Ось і промайнув ще один навчальний рік. Яким він був для кожного нас? Важкий, цікавий, повний відкриттів і здійснення мрій, насичений подіями і знайомствами з новими людьми… Різний, але для кожного – свій! І тому неймовірний!!!
У 2015-2016 навчальному році продовжувала працювати над темою «Формування духовно багатої мовної особистості на уроках української мови та літератури».

В рамках Тижня української мови та літератури провела відкритий урок у 8-А класі «Іван Карпенко-Карий. Короткі відомості про життя і творчість. Трагікомедія «Сто тисяч» – класичний взірець українського театру «корифеїв».
Набагато більше про роботу учителя говорять перемоги його вихованців. Цей рік не став винятком.
Олімпіада з української мови та літератури
1. Гречанівська Софія (8 кл.) – ІІ місце
2. Щуренко Валерія (8 кл.) – ІІ місце
3. Капля Юрій (8 кл.) – ІІІ місце
4. Єлфімов Олексій (8 кл.) – ІІІ місце
VI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
1. Харламов Ілля (8 кл.) – ІІ місце
2. Кузнєцова Даріна (8 кл.) – ІІІ місце
ХVI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
1. Дегтяренко Карина (8 кл.) – ІІ місце
2. Маринчук Олена (8 кл.) – ІІІ місце
3. Гречанівська Софія (8 кл.) – ІІІ місце
Вдалося попрацювати і у якості журі районного етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і ХVI Міжнародного конкуру з української мови імені Петра Яцика.
Важко уявити шкільне життя без класного керівництва. Цьогоріч зі мною крокували учні 8-Б класу. І разом нам вдалося зробити чимало: побувати у гетьманській столиці Батурині, Державному музеї авіації, Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, Музеї пожежної справи, підготувати та провести відкриту виховну годину до Дня пам’яті жертв Голодомору «Минуле в наших серцях», відвідати виставу «Ромео і Джульєтта» у Театрі юного глядача і ще багато чого…


Але, мабуть, ще довго не зможемо забути неймовірну поїздку до Львова!!!
  



Та найбільшою і найнесподіванішою для мене стала перемога у  гімназійному конкурсі «Учитель року» в номінації «Відкриття року». Це не лише моя перемога, а й усіх тих, хто був поруч!






Творчий звіт учителя української мови та літератури
Токовенко О. С.

Цей навчальний рік  став визначним для мене, адже я вперше в своєму житті стала класним керівником 5-В класу. Кожен день у школі був творчим, цікавим, насиченим подіями та захоплюючими подорожами.
Увесь рік я продовжувала працювати над темою «Використання сучасних інформаційних та комунікаційних технологій у формуванні в учнів мовних, мовленнєво-комунікативних умінь і навичок та вихованні національних і загальнолюдських культурних цінностей».
Протягом тижня української мови та літератури провела відкритий урок на тему «Леонід Глібов − відомий український поет і байкар. Фольклорна основа його віршованих загадок», конкурс на краще читання творів Т. Г. Шевченка та лінгвістичний турнір «Мово наша калинова».


Нашим дружним та веселим 5-в класом побували у цікавих місцях: Музеї авіації, Муніципальній галереї мистецтв, пройшлися цікавими стежками старого Києва, відвідали декілька концертів у музичній школі та прослухали історію нашого міста у музеї Вітчизняної війни, що знаходиться у Нових Петрівцях.


Висловлюю щиру подяку учням, які показали свої знання на районних та міських олімпіадах:
VI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
1.     Гнатченко Анастасія (5-б кл.)  II місце

XVI Міжнародний конкурс української мови  імені Петра Яцика
1.     Ящук Денис (5-в кл.) II місце
2.     Бондарчук Даніїл (5-б кл.) III місце

Районний конкурс «Мій родовід»
1.     Салата Микола (5-в кл.)  II місце

Приємно бачити та розвивати таланти  своїх учнів. Творчі вміння вони показали у щорічному фестивалі «Діалог культур». Також в конкурсі «Моя вишиванка – найкраща» учениця 5-в класу Кущинська Олександра продекламувала напам’ять вірш Ліни Костенко та отримала перемогу у номінації «Поезія – це моє життя».
      

Бажаю натхнення та творчої наснаги у наступному році!












Творчий звіт учителя зарубіжної літератури
 Рогової І. М.


В 2015-2016 навчальному році продовжувала працювати над темою «Використання сучасних iнформацiйних технологiй для формування загальнокультурних і мистецьких компетенцій,   розкриття  естетичної цінності  літератури в системі інших видів мистецтва на уроках світової літератури».

  В рамках Тижня зарубіжної літератури провела відкритий урок "Пусть вся жизнь моя за песню продана…» , присвячений ювілею – 120 років від дня народження С. О. Єсеніна ; конкурс  «Покоління Мауглі» на кращу казку за мотивами творів Джозефа Ред’ярда Кіплінга. Для учнів 5-х класів підготувала та провела вікторини «Улюблені казки Д.Р. Кіплінга» та виховну годину в 7А на тему «Гортаючи сторінки ювілеїв…» з використанням методу проекту.

 
Як керівник гуртка «Вісник гімназії», провела відкритий захід  «Такий відомий і невідомий Шевченко».
Було створено 4 номери шкільної газети  «Дзеркало».     
             Підготувала Ковальчук Ангеліну (редактор шкільної газети) для участі в конференції шкіл ЮНЕСКО.

Надрукувала в журналі «Всесвітня література» власну розробку уроку «Творчість Діккенса як одна із вершин англійської літератури. Місце роману "Пригоди Олівера Твіста" у творчій спадщині Ч. Діккенса».
Виступила на засіданні ПМЦК на тему «Дистанці́йне навчання» та на педагогічній раді на тему «Використання ІКТ в педагогічній практиці вчителя».
Створила власний блог вчителя( http://irinarogova.blogspot.com) та постійно використовую елементи дистанційного навчання.
Як класний керівник, організувала походи до кінотеатру та  до театру (перегляд спектаклю «Поліанна»)

  Організувала похід до бібліотеки, де відбулась зустріч зі священником до свята Миколая.
Взяла участь у проекті гімназії «Діалог культур».

З учнями 7А класу відвідала Музей голодомору, Галерею мистецтв, Музей декоративно-прикладного мистецтва м. Києва.
 

Було організовано екскурсію до Львова.

       Переможці в олімпіадах та конкусах:

Кротюк Єлизавета II місце в II районному турі
олімпіад із зарубіжної літератури.
Єлфімов Ігор III місце в II районному турі
олімпіад із зарубіжної літератури.
Косогор Анастасія III місце в II районному турі
олімпіад із зарубіжної літператури.
Тимченко Дмитро переможець районного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.



Творчий звіт учителя української мови та 

літератури, зарубіжної літератури Лесик Ірини
 Василівни

Ось і промайнув ще один навчальний рік.  Він був 13 у моїй педагогічній практиці. Цікавий, напружений, творчий, динамічний…  
У цьому навчальному році я продовжувала працювати над темою: «Використання сучасних інформаційних  та комунікаційних  технологій на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури». Не є таємницею, що інтерес до знань в учнів падає. З метою успішного розв’язання цієї проблеми в навчально-виховному процесі все частіше застосовують новітні інформаційні технології, які активізують  творчу діяльність учнів, розвиваючи їх творче мислення, вміння спілкуватися, розмірковувати і приймати рішення.
Взяла участь у роботі трьох предметних тижнів  у нашій гімназії.

У рамках тижня зарубіжної літератури  організувала виставку учнівських газет, присвячену письменникам-ювілярам: Джозефу  Ред’ярду Кіплінгу та  Роберту Льюісу Стівенсону. Учні 8-А, Б класів провели   екскурсію на тему: «Що ти знаєш про ювілярів».









У рамках тижня предметів естетичного циклу провела відкритий урок  художньої літератури на тему: «Значення драматургії для розвитку українського театру. Театр корифеїв: представники, репертуар, значення в історії культури. Творчий шлях М. Заньковецької» та  організувала виставку учнівських газет «Художня культура – найцікавіший предмет шкільного курсу». На виставці було представлено  роботи учнів 9 – 11 класів (59 газет).  Учням гімназії це дуже сподобалося.  

У рамках тижня української мови та літератури провела відкритий  виховний захід  на тему: «Музи генія. Інтимна лірика Тараса Шевченка» та взяла участь у виставці учнівських газет.
 Підготувала Єлфімова Ігоря  для участі в конференції шкіл ЮНЕСКО.
Створила власний блог вчителя та постійно використовую елементи дистанційного навчання.

Та найбільшим моїм досягненням у цьому навчальному році вважаю роботу  по підготовці учнів для конкурсу-захисту наукових робіт  МАН.  Я підготувала 4 учнів у секції «Мистецтвознавство», які здобули перемогу в районному та в міському конкурсі  МАН.











Я класний керівник 9-В класу. Разом ми проводимо безліч різних цікавих позакласних заходів.  Екскурсії! Ось що ми найбільше любимо. Де ми тільки не побували!
















Переможці в олімпіадах та конкурсах:
1.     Скорина Анна – ІІІ місце в районному етапі олімпіади з української  мови та літератури.
2.     Єлфімов Олексій – ІІ місце в районному етапі олімпіади із зарубіжної літератури.
3.     Страх ОльгаІІІ місце в районному  етапі VІ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
4.     Скорина Анна – ІІІ місце в районному етапі XVІ Міжнародного  конкурсу  з української мови імені Петра Яцика.
5.     Шевченко Кирило – ІІІ місце в районному етапі XVІ Міжнародного  конкурсу  з української мови імені Петра Яцика.
6.     Холоденко Катерина – ІІІ місце в районному конкурсі  «Наш дім – планета Земля».
7.     Бахматов Пантелей - ІІ місце в районному конкурсі – захисті  наукових робіт  МАН.
8.     Ковальчук Ангеліна - ІІІ місце в районному конкурсі – захисті  наукових робіт  МАН.
9.     Єлфімов Ігор - ІІ місце в районному конкурсі – захисті  наукових робіт  МАН.
10.            Данилова Надія - ІІ місце в районному конкурсі – захисті  наукових робіт  МАН.
11.            Єлфімов Ігор - ІІІ місце в міському конкурсі – захисті  наукових робіт  МАН.
12.            Данилова Надія - ІІ місце в міському конкурсі – захисті  наукових робіт  МАН.

Щороку в нашій гімназії проводиться конкурс «Учитель року».  У цьому році я посіла ІІІ місце.  Це  перемога не лише моя, а й моїх учнів!!! Дякую вам, мої любі учні, за старанність, креативність, наполегливість, творчість… Справжній учитель живе досягненнями своїх учнів! Дякую вам! До нових звершень у наступному навчальному році!

Комментариев нет:

Отправить комментарий